Letnia Wyprzedaż Lamp - Wakacje 2017

Letnia Wyprzedaż Lamp – Wakacje 2017

Już od dzisiaj zapraszamy na Letnią Wyprzedaż Lamp. W super cenach - z rabatami nawet do 70% -oferujemy ponad 500 różnych modeli lamp i źródeł światła, które mamy w magazynie. Oferta wyprzedażowa obejmuje pełną gamę oświetlenia: lampy zewnętrzne i mieszkaniowe, lampy łazienkowe, oświetlenie dziecięce, lampy biurowe, świetlówki, ledy i inne akcesoria oświetleniowe.

Oferta jest aktualizowana niemal codziennie – zarówno pod względem asortymentu, jak i cen. Jeśli szukasz lamp w okazyjnych cenach warto częściej zaglądać do naszego sklepu.

Korzystaj też z naszych dodatkowych rabatów w zależności od wartości zamówienia, możesz uzyskać nawet do 15% rabatu. Sprawdź naszą promocję PROGI RABATOWE.

Do wszystkich lamp zakupionych w wakacje dołożymy świetlówki gratis lub możesz wybrać ledy po 1 zł lub 5 zł lub 10 zł w ramach naszej akcji EKO- ŚWIATŁO.

Wszystkie zamówione produkty wyprzedażowe wysyłamy w ciągu 24 godzin. Oferta jest limitowana do ilości produktów, które dostępne są w naszym magazynie. Decyduje kolejność wpłynięcia zamówień do naszego systemu.

Wyprzedaż będzie prowadzona do 31 sierpnia. Na bieżąco też będziemy uzupełniać listę produktów w wyprzedaży ostatecznej lamp dekoracyjnych - tutaj, lamp zewnętrznych i ogrodowych - tutaj, lamp przemysłowych i architektonicznych - tutaj oraz świetlówek i ledów - tutaj.

Zapraszamy również do naszej wzorcowni w Przeźmierowie koło Poznania, gdzie prowadzimy wyprzedaż produktów ekspozycyjnych, końcówek kolekcji oraz produktów II gatunku.

Takiej wyprzedaży lamp jeszcze nie było… Zapraszamy

Wszystkie produkty w LETNIEJ WYPRZEDAŻY LAMP znajdziesz TUTAJ