Oklejane panele ledowe - NOWOŚĆ 2016

Panele LEDowe to nowoczesne oprawy o szerokim zastosowaniu. Wykonane z aluminium i kilku warstw specjalnych tworzyw oraz ledów. Ich konstrukcja sprawia, iż świetnie nadają się do każdego rodzaju wnętrz. Można zastosować je w suficie podwieszanym, jako wiszącą lampę na linkach, plafon w ramce lub kinkiet w ramce.                                                                    
Nowością w naszej ofercie jest oklejanie paneli LEDowych dowolnymi aranżacjami, według własnego pomysłu, w pełnym kolorze nadruku. Dodatkowym atutem jest krótki termin realizacji - z nadrukiem do 10 dni.                                                                 
Produkty dostępne są w różnych wymiarach:

60cm x 60cm - cena brutto z zawiesiem - 397 zł

120cm x60cm - cena brutto z zawiesiem - 798 zł

120 cm x 30cm - cena brutto z zawiesiem - 460 zł

150cm x 30cm - cena brutto z zawiesiem - 546 zł

Panele okleja się specjalną folią, na której nadrukowana jest dowolna aranżacja. Po włączeniu oświetlenia uzyskujemy piękny efekt świetlny. Projekty graficzne wykonujemy również na życzenie klienta. Idealnie nadają się do podświetlenia firmowego logo, tablicy informacyjnej jak również aranżacji pokoju dziecięcego, salonu czy sypialni. Można również zastosować panele RGB, dzięki którym uzyskamy dodatkowy, kolorowy podkład. Może on zmieniać barwę w różnym tempie i sekwencjach. Panele z nadrukiem są elementem dekoracyjnym, wprowadzającym nowoczesny klimat. Stwórz swój własny, niepowtarzalny styl.
Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który uzgodni, jakie materiały graficzne do oklejenia panela będą nam potrzebne - doradca@miviena.pl, tel. 534 450 250


panel1   panel2  panel5


panel6  panel3  panel4