Światło płynące ze ściany – lampy wkomponowane w otoczenie

Światło płynące ze ściany – lampy wkomponowane w otoczenie

 

Jak trudno dobrać odpowiednie lampy, aby pasowały do wystroju wnętrza i jak to będzie w przyszłości po zmianie koloru ścian. A może za rok lub dwa będą modne zupełnie inne odcienie w mieszkaniach… To stwierdzenie bardzo często się sprawdza. W takiej sytuacji można rozważyć zakup lamp, które dadzą nam światło, ale jednocześnie nie będzie ich widać. Tak wygląda sprawa z lampami gipsowymi (zarówno kinkiety, jak i oczka sufitowe (downlighty).

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom na własny kolorystyczny design lampy. Przedstawiamy około 50 lamp gipsowych, które można przemalować na dowolny kolor w zależności od wystroju całego wnętrza. Posiadamy w ofercie zarówno lampy na ściany – kinkiety do malowania, jak i oświetlenie sufitowe do przemalowania na dowolny kolor.

Jeśli chcesz, aby Twój kinkiet zlał się zupełnie z kolorem ściany a wychodziło z niego tylko światło pośrednie, to wystarczy kinkiet gipsowy pomalować tak jak ścianę. Światło będzie wydobywało się z wnętrza ściany, tworząc niesamowity nastrój po wygaszeniu pozostałych lamp. Najlepszy efekt uzyskasz w ten sposób w sypialni i w salonie.

Efekty są ograniczone tylko Twoją kreatywnością. Równie ciekawie może wyglądać taki kinkiet przemalowany na kontrastujący z całą ścianą kolor. Będzie to niewątpliwie ciekawa dekoracja wnętrza.

Sufit zazwyczaj jest w jednolitej jasnej tonacji. Oprawy oświetleniowe możesz pomalować identycznie jak całość sufitu, ale możesz też podkreślić Twoją oprawę poprzez ciekawy niebanalny kolor. Jeśli znudzi Ci się kolor możesz przemalować na inny.  

Oto lampy, które w ten sposób możesz wykorzystać…TUTAJ

Spróbuj się pobawić w malowanie lamp, to wciąga…