Świętujemy 7 lat Mivieny

 

REGULAMIN PROMOCJI
Świętujemy 7 lat Mivieny

 

Właśnie mija 7 lat od momentu jak rozpoczęliśmy sprzedawać oświetlenie w Internecie. Na najbliższe 5 tygodni przygotowaliśmy specjalne promocje oraz prezenty. Sprawdzaj nasze promocje szczególnie w weekendy… na pewno warto.

Świętowanie naszego 7-lecia rozpoczynamy od poniższych promocji:

 • Rabat 25% na wszystkie produkty, które posiadamy w magazynie, a które nie są objęte innymi promocjami. Znajdziesz je TUTAJ W sumie w promocjach mamy ponad 1500 modeli lamp i źródeł światła. Promocja ta ważna jest do 15 sierpnia 2017r.
 • Transport gratis - każde zamówienie o wartości powyżej 100 zł złożone do 31 lipca 2017 r. dostarczymy na nasz koszt (Pocztą Polską lub kurierem DPD) pod warunkiem dokonania płatności przed wysyłką towaru przelewem. Możliwe są również inne formy płatności - płatne dodatkowo.
 • Przez cały ten czas rozdajemy prezenty. Do każdej zakupionej u nas lampy otrzymasz świetlówki gratis oraz gadżety (długopis i notatnik A5). Za zakupy powyżej 250 zł dodatkowo otrzymasz lampę lub świecące ozdoby – możesz zasugerować, jaką lampę z poniższych chciałbyś otrzymać (wpisz taką informację w uwagach do zamówienia).

 

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Promocji „Świętujemy 7-lecie” jest Miviena Sp. z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, ul. Dolina 25.
 2. Zasięg Promocji ogranicza się do sklepu internetowego miviena.pl.
 3. Czas trwania Promocji jest określony i obejmuje okres od 10.07.2017 r. do 15.08.2017 r.

Warunki i zasady udziału w promocji

 1. Każdy Klient, który w okresie trwania Promocji dokona jednorazowego zakupu w sklepie internetowym opraw oświetleniowych i/lub źródeł światła za kwotę min. 250 zł ma możliwość otrzymania prezentu w postaci lamp lub ozdób świecących zgodnie z poniższymi warunkami:
  • za zakupy od 250 do 500 zł – latarenka lampion (ST_00678 - już niedostępna)  lub łańcuch Viola czerwony (ST_00160 - już niedostępny) lub łańcuch czerwony (ST_02272) lub łańcuch na baterie Serca (ST_02294) lub łańcuch na baterie Motylki (ST_02497 - już niedostępny) lub łańcuch Leaf (ST_00357 - już neidostępny) lub latarenka solarna pomarańczowa (ST_01633 - już niedostępna);
  • za zakupy od 500 do 1000 zł – lampa biurkowa Tenessy (V_00208 - już niedostępna) lub lampka Vienda zielona (H_00163) lub lampka Vienda fioletowa (H_00277) lub latarenka mała Veneto (H_00758  - już niedostępna)
  • za zakupy od 1000 do 2500 zł – lampka stołowa Mini Tube (H_00072_0) lub lampa podłogowa Vienda czerwona (H_00313 - już niedostępna) lub lampa podłogowa Vienda fioletowa (H_00314 - już niedostępna) lub latarenka Veneto (H_00760 - już niedostępna lub H_00755)
  • za zakupy pow. 2500 zł – otrzymasz bon o wartości 300 zł do wydania na lampy z działu OUTLET.
 2. Do każdego zamówienia dołożymy też długopis oraz notatnik firmowy A5.
 3. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów jednorazowych, zarówno osób fizycznych, jak i firm. Promocja nie dotyczy odbiorców hurtowych.
 4. Towar zakupiony w Promocji podlega wymianie i zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem Sklepu miviena.pl
 5. Promocja łączy się z innymi rabatami i promocjami aktualnie obowiązującymi w sklepie.
 6. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów produktów w magazynie. W przypadku wyboru prezentu, którego już nie ma w magazynie, organizator zaproponuje odpowiedni zamiennik.
 7. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Postanowienia końcowe

 1. Organizator Promocji zapewnia ochronę danych osobowych uczestników promocji i oświadcza, że wykorzystanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników promocji będzie Miviena Sp. z o.o.
 2. Udział w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem oraz regulaminem sklepu internetowego www.miviena.pl.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie, przy czym zmiany Regulaminu nie mogą wpłynąć na pogorszenie warunków uczestnictwa w promocji.
 4. Warunki Regulaminu promocji zostaną udostępnione na stronie internetowej miviena.pl.
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem oraz regulaminem sklepu miviena.pl zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.