Likwidacja lokalizacji wzorcowni i magazynu - totalna wyprzedaż lamp - rabaty 50-80%

Zmiana lokalizacji wzorcowni i magazynu
- totalna wyprzedaż lamp

rabaty 50-80%

TYLKO DO 28.01.2020r.W związku ze zmianą lokalizacji naszej wzorcowni i magazynu, zapraszamy na Totalną Wyprzedaż Lamp. W super cenach - z rabatami na produkty ze wzorcowni od 50% nawet do 80% - oferujemy ponad 2000 różnych modeli lamp i źródeł światła, które mamy wyeksponowane. Poza tym na wszystkie lampy z magazynu oferujemy - rabat min. 35%.

Nasza wzorcownia mieści się jeszcze w Skórzewie k. Poznania, przy ul. Cisowej 5, tel. 61-834 30 86. Znajdziesz nas tutajhttps://goo.gl/maps/XevH9qxKcQMhu8G89

Zapraszamy do odwiedzenia nas - we wzorcowni prowadzimy wyprzedaż produktów ekspozycyjnych, końcówek kolekcji oraz produktów II gatunku - w tej chwili rabaty nawet do 90%.

W ramach wyprzedaży oferujemy również końcówki kolekcji - lampy w oryginalnych opakowaniach z rabatami od 35% do 75%. Oferta wyprzedażowa obejmuje pełną gamę oświetlenia: lampy zewnętrzne i mieszkaniowe, lampy łazienkowe, oświetlenie dziecięce, lampy biurowe, świetlówki, ledy i inne akcesoria oświetleniowe.

Produkty w WYPRZEDAŻY LAMP znajdziesz TUTAJ, ale we wzorcowni jest ich znacznie więcej. Poza tym wyprzedaż czasową lamp z magazynu (ze względu na zmiane jego lokalizacji) - znajdziesz TUTAJ.

Oferta jest aktualizowana niemal codziennie – zarówno pod względem asortymentu, jak i cen. Jeśli szukasz lamp w okazyjnych cenach warto odwiedzić naszą wzorcownię do 28 stycznia 2020r.

Do wszystkich zakupionych lamp możesz wybrać ledy po 1 zł lub 5 zł lub 10 zł w ramach naszej akcji EKO- ŚWIATŁO.

Na bieżąco uzupełniamy listę produktów w wyprzedaży ostatecznej lamp dekoracyjnych - tutaj, lamp zewnętrznych i ogrodowych - tutaj, lamp przemysłowych i architektonicznych - tutaj oraz świetlówek i ledów - tutaj.


Zapraszamy