Nasi dostawcy

Searchlight

Dekoracyjne, klasyczne, współczesne, inspirujące oświetlenie…
Firma założona w 1945 r. przez Sir Sidneya Hamburgera w Manchesterze w Anglii. 65-letnie doświadczenie pozwala firmie Searchlight być największym dostawcą oświetlenia mieszkaniowego w Wielkiej Brytanii oraz liczącym się w wielu krajach świata.
Zajmuje się projektowaniem i produkcją oświetlenia do domów, biur i ogrodów zgodnego z międzynarodowymi trendami. Każdego roku wprowadza ponad 1000 nowych wzorów, zarówno pod własną marką, jak i pod markami partnerów handlowych na całym świecie.
W szerokiej ofercie znaleźć można ponad 3000 produktów w różnych stylach, kategoriach i typach - od klasycznych kryształowych żyrandoli do nowoczesnych form z użyciem ledów, od oświetlenia łazienkowego do ogrodowego. Wykorzystując różne materiały i technologie, oferta firmy Searchlight jest w stanie zaspokoić różne grupy klientów.

W roku 2010 po raz pierwszy Miviena prezentuje ofertę firmy Searchlight również w Polsce.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: www.searchlightelectric.com

Simplzxzx


 
Herstal

Mały sklep, który sprzedawał oświetlenie halogenowe – to pierwszy krok w fantastycznej historii eleganckiego designu i rodzinnej firmy, która znana jest już nie tylko w Danii.
Lotte i Martin Herstal założyli swoją firmę w 1988 r. Od czasu, gdy tylko w dwójkę pracowali w sklepie, zmieniło się niemal wszystko. Dzisiaj, Herstal zatrudnia około 50 pracowników a produkty dostępne są w całej Skandynawii, Niemczech, Beneluksie i wielu innych krajach europejskich. 
Herstal jest najbardziej znany ze swoich lamp łączących prostotę i lekkość materiałów typowych dla Skandynawii. Ale nie tylko… od 2002 r. Herstal rozpoczął wykorzystywanie sztuki użytkowej dodając do swoich produktów atrakcyjny desing. W ten sposób Herstal wpłynął na szerokość swojego asortymentu a także na ciągłe innowacje i rozwój produktów.
I właśnie ciągły rozwój produktów, to zasadnicza kwestia dla Herstala. Stąd też Herstal współpracuje z wieloma utalentowanymi projektantami, łącząc w swoich produktach możliwości technologiczne i trendy na rynku wyposażenia mieszkań.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: www.herstal.dk 

 LampettaTentacle_06082200164_S06


Red – pochodzę z Czech

Red to nowa marka oświetlenia, którą proponujemy Klientom w Polsce. Dla kogo jest przeznaczona? Myślimy, że dla tych wszystkich, którzy szukają w lampie prostoty a jednocześnie wysokiej jakości. Oferta lamp Red nie jest szeroka, ale za to produkty są dopracowane pod względem designerskim. Produkty zostały zaprojektowane u naszych sąsiadów - w Czechach.
Oświetlenie RED w sposób szczególny przypadnie do gustu projektantom wnętrz. Wszystkie lampy z kolekcji Red posiadają modele 3D, które w łatwy sposób można wkomponować w projekt przygotowywany dla Klienta.
Wiodącym materiałem, z którego wykonane są produkty Red to szlachetne aluminium. Może być w wykończeniu naturalnym, szczotkowanym, a nawet malowanym np. na biały kolor.
Lampy Red mogą być stosowane w bardzo różnych pomieszczeniach, począwszy od mieszkań, poprzez hotele i restauracje a skończywszy na biurach. W najbliższym czasie zaprezentujemy kolejne nowe produkty pochodzące z tej kolekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z RED-em i nie myśl, że te lampy są czerwone…

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.lightstudio.cz/

 astraljulia_gio


Viokef

Zapraszamy do zapoznania się z produktami greckiego producenta szkła i oświetlenia Viokef. Założony w 1954 r. Viokef jest największym producentem oświetlenia i dekoracyjnego szkła w Grecji. Mając doświadczenie produkcyjne zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości produktów, które zaspokoją potrzeby różnych grup klientów.
„Oświetlenie jest źródłem życia, które otacza każdą aktywność człowieka” – oto motto firmy Viokef. Głównym celem musi zatem być tworzenie wysokiej jakości estetycznego, energooszczędnego oświetlenia, które nie szkodzi środowisku. Dlatego też w krajach, gdzie Viokef jest obecny duża część projektantów wnętrz wybiera właśnie te produkty, zarówno do mieszkań prywatnych, jak i do obiektów publicznych.
Viokef – projektuje
Projektanci w Viokef tworzą estetyczne i funkcjonalne projekty oświetleniowe, biorąc pod uwagę potrzeby klientów. Źródłem inspiracji jest zainteresowanie człowiekiem i jego potrzebami.
Viokef – produkuje
Viokef produkując lampy i szkło wykorzystuje zaawansowaną technologię produkcji przyjazną środowisku. Wszystkie produkty na podstawie badań są oznaczone znakiem CE zgodnie z unijnymi dyrektywami.
Viokef – kontroluje
Produkty firmy Viokef są kontrolowane na każdym etapie produkcji pod kątem m.in. koloru, stabilności materiałów, odporności na temperaturę i wodę.
Viokef – chroni
Mając na uwadze ochronę środowiska, Viokef projektuje lampy, aby mogły być w nich stosowane energooszczędne świetlówki a także wciąż rozszerza zastosowanie technologii ledowej.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.viokef.com/


Glamour4113000_atmo


Petridis

To nowoczesna firma handlowa i produkcyjna obecna na rynku oświetleniowym od prawie 55 lat. Producent oświetlenia architektonicznego i przemysłowego również dla wielu znanych zachodnich firm oświetleniowych. Zakład produkcyjny i magazyny znajdują się w Agios Athanasios, Saloniki i obejmują powierzchnię 10.000 mkw. Firma posiada najbardziej aktualne technologicznie urządzenia do produkcji i kontroli na każdym etapie produkcji i jakości produktów przez stosowanie certyfikowanych systemów produkcyjnych. Jednocześnie, firma od 1995 roku współpracuje z podobnym zakładem produkcyjnym w Bułgarii nazwie MEGA Lux Lighting, w celu zaspokojenia potrzeb lokalnego rynku i krajów sąsiednich. Petridis SA jest jedną z pierwszych firm, które stosowały się do procesu produkcyjnego systemu, jakości ISO 9001, certyfikat CE, określone w przepisach Unii Europejskiej, a także ma swoją własną wiedzę na temat kontroli jakości i wyników pomiarów. Produkty firmy Petridis są w stanie zaspokoić szeroki zakres potrzeb oświetlenia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Wśród klientów firmy są notowane wielu branżach, banki, szpitale, centra sportowe, zakłady techniczne i projektowania wnętrz biura. W ciągu ostatnich lat firma przyjęła program inwestycyjny na odnowienie swojego produktu i wyposażenia zakładu. Program ten, który jest całkowicie samofinansujący pomoże firmie w obliczu rosnącego popytu, zwiększenie udziału w rynku, specjalnie w dziedzinie profesjonalnego oświetlenia, fakty, które utrzymają swoją pozycję lidera na danym rynku, pionier w dziedzinie jakości i metod. Filozofią firmy jest klient - zasoby ludzkie - jakość produktu, która jest najważniejsza, z którym osiąga ciągłe doskonalenie i rozwój.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.petridis-lighting.gr/

DSC1119010


 

Landa Illuminotecnica

To firma, która znajduje się w Lumezzane, Brescia w północnych Włoszech znanej z ducha przedsiębiorczości jej mieszkańców, która założyła ten obszar bardzo skuteczne na wielu polach. Landa została założona w 1987 roku i jest znana na wewnętrznym jak i zewnętrznym rynku oświetlenia, zarówno w Europie jak i na świecie z kompleksową ofertą produktów oświetleniowych. Wszystkie etapy produkcji są wykonywane w fabryce, co wiąże się z tym, że na każdym kroku od produkcji do dostawy, może być dokładnie monitorowane. Zespół Landa zmierza do zaspokojenia potrzeb klientów, a także stara się przewidzieć przyszłe potrzeby i tendencje rynkowe. Ten nieustanny wysiłek pozwolił jej osiągnąć stały wzrost na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.landa.it/index.asp

Landa1Landa2

Moretti Luce

Firma  powstała w roku 1991 i zaczynała swoją działalność jako producent wyrobów z mosiądzu dla przemysłu morskiego jak również zajmowała się produkcją dużych zegarów, barometrów, przycisków do papieru oraz dzwonków. Umiejętność pracy z surowcami, rodzinna tradycja jak i znakomici mistrzowie hutnictwa i przetwórstwa metali oraz dwadzieścia trzy lata żmudnych badań zaowocowały dbałością o szczegóły, styl i jakość produktów. Celem firmy jest zaprojektowanie oświetlenia, które będzie miało idealną równowagę stylu, będzie pasowało do każdego wnętrza jak również powinno być zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi i wystrojem wnętrz. Klasyka, o której można powiedzieć, że balansuje na skraju country i portowego miasteczka. Te niecodzienne projekty są idealnym pomysłem na oświetlenie dworku w stylu prowansalskim, zacisznej knajpki czy mieszkania w stylu loftowym. Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne stylizowane na lata wypełniają lukę na rynku oświetlenia klasycznego. Firma oferuje szeroką gamę kolorów i wykończeń produktów z aluminium, stali i mosiądzu.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.morettiluce.com/

MorettiMoretti1

Belid

Szwedzka firma produkująca oświetlenie, której siedziba mieści się w Varberg w Szwecji. Produkcją oświetlenia do domów, hoteli, sal konferencyjnych i środowisk publicznych zajmuje się od 1974 rok. Zaleta projektowania, rozwoju i produkcji pod jednym dachem daje unikalną możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju nowych rozwiązań technicznych, śledzenie trendów, a tym samym zaspokojenia specyficznych potrzeb i preferencji klientów. Rozwój produktu w oświetlaniu jest bardzo ważna, zwłaszcza biorąc pod uwagę przyszłe zapotrzebowanie na niskie zużycie energii. Dzięki wiedzy i doświadczeniu firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i utrzymać wysoką jakość marki.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.belid.se/

177691733717269

Dalber

Lampy do pokoju dziecięcego powinny być kolorowe i bezpieczne. To już swego rodzaju slogan. Dodać jeszcze należy, że oświetlenie powinno dawać wystarczającą ilość światła szczególnie w czasie zabawy. Dalber to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji oświetlenia dla młodzieży i niemowląt. Powstała w 1988 roku i do dziś jest obecna w ponad 20 krajach, jako wyspecjalizowany producent lamp bezpiecznych dla młodzieży i dzieci. Ich priorytetem jest, jakość dlatego wszystkie produkty, które przechodziły przez luminarze marketingu pomyślnie przeszły wszystkie testy bezpieczeństwa i jakości oraz najsurowsze przepisy, które są wymagane, aby osiągnąć odpowiednie certyfikaty. Wśród materiałów wykorzystywanych do produkcji lamp, Dalber wykorzystuje zarówno tworzywa sztuczne (bezpieczne dla dzieci), jak i szkło. Już od kilkunastu miesięcy w naszej ofercie znajdują się produkty tego producenta.

 Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.dalber.com/


beznazwybeznazwy (2)

Proled MBN GmbH

Niemiecka firma, która została założona w 1988roku. Marka Proled jest znana na całym świecie, jako producent wysokiej jakości i szerokiej gamy produktów LED, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w wewnętrznych pomieszczeniach oraz na zewnątrz i łączą zalety diod LED. W porównaniu z tradycyjnymi lampami nie emitują promieniowania UV i IR, mają bardzo niską emisję ciepła, posiadają wysoką odporność na wstrząsy, odznaczają się wysoka trwałością oraz niskim zużyciem energii. Aby zapewnić najwyższą gwarancję jakości produkty PROLED i MBNLED podlegają ścisłej kontroli parametrów jakości, są regularnie sprawdzane i oceniane testami fotometrycznymi w laboratoriach. Laboratorium fotometryczne MBN umożliwia pomiar długości fal, temperatury kolorów, widma kolorów, indeksu odwzorowania barw (CRI), moc promieniowania i strumień świetlny. W wersji RGB liczba możliwych do uzyskania kolorów sięga aż 16, 7mln. Daje to nieograniczone możliwości w kreowaniu atmosfery światłem, która może mieć swoje zastosowanie w hotelach, muzeach, restauracjach, barach, klubach, centrów odnowy biologicznej, stoisk targowych, sklepach, butikach i wielu innych.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.proled.com/en/

 04proled


Star Trading

Star Trading jest to rodzinny biznes założony w 1985 roku przez Ellinore i Christer Johansson, którzy mieli doświadczenie w branży oświetleniowej. Firma rozrosła się znacznie od tego czasu i obecnie zatrudnia około 40 pracowników. Star Trading zajmuje się produkcją oświetlenia świątecznego i dekoracyjnego. Obecnie siedziba firmy znajduje się w nowobudowanym obiekcie o powierzchni 17 000 metrów kwadratowych gdzie znajdują się biura i salon oraz część magazynowa w Svenljunga, na wschód od Göteborga. Obecnie większość produkcji odbywa się w niezależnych fabrykach w Azji, ale pierwszy produkt, wiszące metalowe gwiazdy, są nadal produkowane w Szwecji. Produkty sprzedawane są na całym świecie głównie w Europie i Skandynawii, jako największy rynek i jest jednym z liderów rynku w Europie w naszej branży o dużej międzynarodowej sieci partnerów
.

 Więcej informacji na stronie w języku angielskim:http://www.startrading.com/

P_465-36,465-46,465-46,465-56-14_mbp_67-27,67-28,67-29,491-40_mb2p_457-11_mb3

Megaman

MEGAMAN® - Światło, które wyróżnia się na tle innych, oświetlając cały świat w sposób zrównoważony dla środowiska i odpowiedzialny społecznie.

Niemiecka marka Megaman została w roku 1994 zakupiona przez firmę Neonlite z Hongkongu i jest do dziś marką rozpoznawaną na całym świecie. „Żyj w świetle”- to filozofia, jaką kieruje się firma Megaman. Sztuczne światło wzmacnia nasz sposób życia i pracy a to przynosi nam bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy. Megaman zobowiązuje się przekazywać światło w taki sposób, aby było naprawdę trwałe, energooszczędne i w takiej jakości, aby przynosiło pozytywne zmiany w życiu wszystkich, którzy wykorzystują innowacyjne diody lub świetlówki kompaktowe. Unikatowe energooszczędne rozwiązania MEGAMAN osiągają wysokie i stale rosnące wyniki sprzedaży w ponad 90 krajach Europy, rejonu Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz obu Ameryk. Megaman kładzie duży nacisk na ekologię."Buduje lepsze jutro", dążąc do wyprodukowania ekologicznych produktów, które oferują lepszą efektywność energetyczną, wywierają najmniejszy wpływ na środowisko, unikać niebezpiecznych substancji, wzrost długości życia produktu, używać surowców pochodzących z odzysku i nadają się do recyklingu. Promuje świadomość ochrony środowiska wśród pracowników i partnerów biznesowyc

Świecąca kula światła jest symbolem życia. Moc światła tkwi w jego zdolności dynamicznego ogniskowania w stale zmieniającym się Wszechświecie. Światło tryska życiem, emanując barwami i energią na cały świat. To żadna tajemnica, że światło sztuczne podnosi jakość życia, zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Dzięki sztucznemu oświetleniu możliwe jest efektywne i wygodne wykonywanie pracy biurowej. Umożliwia łatwe i bezpieczne podróżowanie pod ziemią oraz w samym środku nocy. Zapewnia wyjątkowe przeżycia podczas koncertów muzycznych, przedstawień teatralnych i wieczornych meczów piłkarskich. Sztuczne oświetlenie daje możliwość efektywnego wykorzystania czasu w dowolnej chwili w ciągu doby.

MEGAMAN® jest uznanym na całym świecie dostawcą energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, które przyczyniają się do poprawy jakości życia. Oferując innowacyjne żarówki LED oraz kompaktowe lampy fluorescencyjne w szerokim wyborze rozmiarów, kształtów, barw światła i innych parametrów, firma MEGAMAN® otwiera przed klientami furtkę do stylu życia, który przynosi wymierne korzyści zarówno im, jak i środowisku naturalnemu. Obniżanie szkodliwego wpływu na środowisko znajduje się wysoko na liście priorytetów firmy, od rozwoju produktu aż po jego utylizację i ponowne przetwarzanie. Dzięki innowacjom i nowej technologii oświetleniowej, MEGAMAN® wprowadza do naszego życia światło, życie i entuzjazm, dążąc do zagwarantowania lepszego jutra dla nas wszystkich.

Więcej informacji o firmie  na stronie w języku angielskim: http://www.megaman.cc/

Dim_to_Warm___Lobby_ApplicationDim_to_Warm___Restaurant_Application