Promocja Eko - Światło - świetlowki gratis, ledy po 1 zł lub 5zł lub 10 zł

 
                             

Promocja Eko – Światło

świetlówki gratis, ledy po 1 zł lub 5zł lub 10 złEko - Światło - takiej promocji jeszcze nie było. Przedstawiamy nową odsłonę promocji, w której chcemy zadbać o ekologię. Rozdajemy świetlówki za darmo, a ledy sprzedajemy po 1zł lub 5 zł lub 10 zł. Wystarczy, że kupisz naszą dowolną lampę, a masz możliwość wyboru świetlówek za darmo lub ledów po 1 zł lub 5zł lub 10 zł za sztukę. Wybierasz tyle świetlówek i/lub ledów, ile jest oprawek w lampie. Jeśli nie dokonasz wyboru, my zrobimy to za Ciebie i wyślemy gratisowe świetlówki pasujące do zakupionej lampy (jeśli będziemy w stanie dopasować odpowiednie).

Promocja trwa do 31 grudnia  2020 r.

Świetlówki gratisowe (w sklepie z przyczyn technicznych jest cena 0,01 zł) i ledy po 1 zł lub 5zł lub 10 zł znajdziesz tutaj.

Wyjątkiem w ofercie jest lampa podszafkowa 23Wktórą możesz otrzymać w przypadku złożenia zamówienia o wartości powyżej 500 zł.

Producentem świetlówek i ledów jest Megaman - marka wywodząca się z Niemiec. Megaman od prawie 25 lat oferuje wyłącznie rozwiązania oświetleniowe energooszczędne. Początkowo były to świetlówki kompaktowe, a od kilku lat również bardzo zaawansowane technologicznie ledy. Więcej o marce Megaman znajdziesz tutaj www.megamanpolska.pl

Zapraszamy też do zapoznania się z regulaminem promocji Eko - Światło. Znajdziesz go tutaj.