Rozświetlamy jesienne wieczory - 40%-80%

Rozświetlamy jesienne wieczory - rabaty 40-80% na wszystkie lampy z magazynu

 
Wszystkie produkty z tej promocji mamy w magazynie - na bieżąco aktualizujemy stany i ceny. W każdym tygodniu (we wtorki) jeszcze bardziej obniżamy ceny minimum 100 produktów w ramach FINAŁU WYPRZEDAŻY - znajdziesz je TUTAJ. Zaglądaj na naszą stronę i szukaj okazji - na pewno w naszym sklepie ich nie brakuje.

Lampy z outletu oferujemy z rabatami min. 50% - nawet do 90%. Natomiast lampy z magazynu oferujemy z rabatem od 40% - nawet do 80%. Tylko do 2 listopada 2021r. lub do wyczerpania zapasów - warto się zatem spieszyć.
W magazynie i outlecie posiadamy prawie 1000 modeli lamp dostępnych do wysyłki w ciągu 24h.


Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów. Oferta promocyjna podzielona jest na 2 grupy:
- na produkty w opakowaniach oryginalnych - minimalny rabat to 40%, ale są też takie z rabatem do 80% - znajdziesz je TUTAJ,
- na produkty z outletu (dostarczymy w opakowaniu zastępczym) - minimalny rabat to 50%, ale są też takie z rabatem do 90% - znajdziesz je TUTAJ. Każdy produkt z outletu jest sprawdzany przed wysyłką i są one pełnowartościowe. Jeśli zauważymy jakikolwiek problem poinformujemy Cię i Ty zadecydujesz, czy produkt ma być wysłany.

Do zakupionych lamp można dobrać ledy po 1zł lub po 5 zł lub po 10 zł w ramach promocji - Eko-Światło - szczegóły TUTAJ.

Sprawdź również nasze inne promocje:
Hity Cenowe - nasze bestsellery w super cenach znajdziesz je - TUTAJ
OUTLET - wyprzedaż lamp - rabaty do 90% - tylko do wyczerpania zapasów - TUTAJ

Producenci