Świętujemy 11 lat Mivieny

 

REGULAMIN PROMOCJI
Świętujemy 11 lat Mivieny

 

Dzięki Wam możemy rozwijać się i uczestniczyć w oświetlaniu coraz większej ilości obiektów w Polsce. Oświetlamy nie tylko domy i mieszkania, ale także hotele, restauracje, biura, obiekty użyteczności publicznej, parki, biura i magazyny. Z przyjemnością projektujemy i wykonujemy również iluminacje zewnętrzne budynków. Spełnimy niemal każdą wizję oświetleniową - to motto przyświeca nam od początku naszej działalności.

Właśnie mija 11 lat od momentu jak rozpoczęliśmy sprzedawać oświetlenie jako Miviena. Na najbliższe 6 tygodni (do 16.08.2021r.) przygotowaliśmy specjalne promocje oraz prezenty. Oto one:

 • Rabat min. 40% na wszystkie produkty, które posiadamy w magazynie, a które nie są objęte innymi promocjami. Znajdziesz je TUTAJ. W sumie w promocjach mamy ponad 1300 modeli lamp i źródeł światła. Są one dostępne do natychmiastowej wysyłki z naszego magazynu. Promocja ta ważna jest do 16 sierpnia 2021r.
 • Transport gratis - każde zamówienie o wartości powyżej 100 zł złożone do 16 sierpnia 2021 r. dostarczymy na nasz koszt (Pocztą Polską lub kurierem DPD) pod warunkiem dokonania płatności przed wysyłką towaru przelewem lub za pośrednictwem PayByNet.
 • Dodatkowy rabat 11% na cały asortyment (również produkty będące w innych promocjach)  - zastosuj kod rabatowy MIV11LAT, aby Twój dodatkowy rabat się naliczył. Kod ważny do 16.08.2021r.
 • Przez cały ten czas rozdajemy prezenty. Do każdej zakupionej u nas lampy (z trzonkiem E14, E27 lub GU10) otrzymasz ledy gratis - wyłączone są lampy ze wzorcowni. Za zakupy powyżej 750 zł dodatkowo otrzymasz lampę lub świecące ozdoby – możesz zasugerować, jaki produkt z poniższych chciałbyś otrzymać (wpisz taką informację w uwagach do zamówienia).

 

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Promocji „Świętujemy 11-lecie” jest Miviena Sp. z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, ul. Dolina 25.
 2. Zasięg Promocji ogranicza się do sklepu internetowego miviena.pl.
 3. Czas trwania Promocji jest określony i obejmuje okres od 01.07.2021 r. do 16.08.2021 r.

Warunki i zasady udziału w promocji

 1. Każdy Klient, który w okresie trwania Promocji dokona jednorazowego zakupu w sklepie internetowym opraw oświetleniowych i/lub źródeł światła za kwotę min. 750 zł ma możliwość otrzymania prezentu w postaci lamp lub ozdób świecących zgodnie z poniższymi warunkami:
  • za zakupy od 750 do 1500 zł – źródło światła led dekoracyjne (ST_04226 lub ST_03168) lub lampa stołowa (SL_EU6151CC) lub lampa stołowa dziecięca Little Zoo (DA_00170) lub ozdobny led złoty filament (LG6503DGD);
  • za zakupy od 1500 do 2500 zł – duże źródło światła dekoracyjne led (ST_03169 lub ST_03171 lub ST_03170) lub lampa stołowa Wood (V_00675) lub lampa stołowa (SL_EU4556SI);
  • za zakupy pow. 2500 zł – otrzymasz bon o wartości 350 zł do wydania na lampy z działu OUTLET.
 2. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów jednorazowych, zarówno osób fizycznych, jak i firm. Promocja nie dotyczy odbiorców hurtowych.
 3. Towar zakupiony w Promocji podlega wymianie i zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem Sklepu miviena.pl
 4. Promocja łączy się z innymi rabatami i promocjami aktualnie obowiązującymi w sklepie.
 5. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów produktów w magazynie. W przypadku wyboru prezentu, którego już nie ma w magazynie, organizator zaproponuje odpowiedni zamiennik.
 6. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Postanowienia końcowe

 1. Organizator Promocji zapewnia ochronę danych osobowych uczestników promocji i oświadcza, że wykorzystanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników promocji będzie Miviena Sp. z o.o.
 2. Udział w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem oraz regulaminem sklepu internetowego www.miviena.pl.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie, przy czym zmiany Regulaminu nie mogą wpłynąć na pogorszenie warunków uczestnictwa w promocji.
 4. Warunki Regulaminu promocji zostaną udostępnione na stronie internetowej miviena.pl.
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem oraz regulaminem sklepu miviena.pl zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.


Produkty w promocji - 40-80% - znajdziesz je TUTAJ