Świętujemy 9 lat Mivieny

 

REGULAMIN PROMOCJI
Świętujemy 9 lat Mivieny

 

Dzięki Wam możemy rozwijać się i uczestniczyć w oświetlaniu coraz większej ilości obiektów w Polsce. Oświetlamy nie tylko domy i mieszkania, ale także hotele, restauracje, biura, obiekty użyteczności publicznej, parki. Spełnimy niemal każdą wizję oświetleniową.

Właśnie mija 9 lat od momentu jak rozpoczęliśmy sprzedawać oświetlenie jako Miviena. Na najbliższe 5 tygodni (do 18.08.2019r.) przygotowaliśmy specjalne promocje oraz prezenty. Oto one:

 • Rabat 25% na wszystkie produkty, które posiadamy w magazynie, a które nie są objęte innymi promocjami. Znajdziesz je TUTAJ W sumie w promocjach mamy ponad 2000 modeli lamp i źródeł światła. Promocja ta ważna jest do 18 sierpnia 2019r.
 • Transport gratis - każde zamówienie o wartości powyżej 100 zł złożone do 18 sierpnia 2019 r. dostarczymy na nasz koszt (Pocztą Polską lub kurierem DPD) pod warunkiem dokonania płatności przed wysyłką towaru przelewem lub za pośrednictwem PayByNet.
 • Dodatkowy rabat 9% na cały asortyment - zastosuj kod rabatowy MIVI9LAT, aby Twój dodatkowy rabat się naliczył. Kod ważny do 18.08.2019r.
 • Przez cały ten czas rozdajemy prezenty. Do każdej zakupionej u nas lampy (z trzonkiem E14 lub E27) otrzymasz ledy gratis oraz gadżety (długopis i notatnik A5). Za zakupy powyżej 500 zł dodatkowo otrzymasz lampę lub świecące ozdoby – możesz zasugerować, jaką lampę z poniższych chciałbyś otrzymać (wpisz taką informację w uwagach do zamówienia).

 

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Promocji „Świętujemy 9-lecie” jest Miviena Sp. z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, ul. Dolina 25.
 2. Zasięg Promocji ogranicza się do sklepu internetowego miviena.pl.
 3. Czas trwania Promocji jest określony i obejmuje okres od 15.07.2019 r. do 18.08.2019 r.

Warunki i zasady udziału w promocji

 1. Każdy Klient, który w okresie trwania Promocji dokona jednorazowego zakupu w sklepie internetowym opraw oświetleniowych i/lub źródeł światła za kwotę min. 500 zł ma możliwość otrzymania prezentu w postaci lamp lub ozdób świecących zgodnie z poniższymi warunkami:
  • za zakupy od 500 do 1000 zł – lampa podszafkowa (MEG_SB0123i_T2_C) lub lampka Vienda różowa (H_00478 - wyprzedana) lub łańcuch Serca (ST_02280) lub łańcuch czarny (ST_03145) lub łańcuch dekoracyjny (ST_02850);
  • za zakupy od 1000 do 1500 zł – Select - gwiazda (ST_03580) lub świecznik Duo Serca (ST_00880) lub świecznik Walder (ST_03211);
  • za zakupy od 1500 do 2500 zł – lampa stołowa Tentacle niebieska (H_00472 lub lampa stołowa Słoń (SL_EUY0703) lub lampa stołowa Virginity (MT_01567);
  • za zakupy pow. 2500 zł – otrzymasz bon o wartości 300 zł do wydania na lampy z działu OUTLET.
 2. Do każdego zamówienia dołożymy też długopis oraz notatnik firmowy A5.
 3. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów jednorazowych, zarówno osób fizycznych, jak i firm. Promocja nie dotyczy odbiorców hurtowych.
 4. Towar zakupiony w Promocji podlega wymianie i zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem Sklepu miviena.pl
 5. Promocja łączy się z innymi rabatami i promocjami aktualnie obowiązującymi w sklepie.
 6. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów produktów w magazynie. W przypadku wyboru prezentu, którego już nie ma w magazynie, organizator zaproponuje odpowiedni zamiennik.
 7. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Postanowienia końcowe

 1. Organizator Promocji zapewnia ochronę danych osobowych uczestników promocji i oświadcza, że wykorzystanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników promocji będzie Miviena Sp. z o.o.
 2. Udział w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem oraz regulaminem sklepu internetowego www.miviena.pl.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie, przy czym zmiany Regulaminu nie mogą wpłynąć na pogorszenie warunków uczestnictwa w promocji.
 4. Warunki Regulaminu promocji zostaną udostępnione na stronie internetowej miviena.pl.
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem oraz regulaminem sklepu miviena.pl zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.