Vitaluce

Ekskluzywne żyrandole i lampy Vitaluce harmonizują z każdym wnętrzem i wypełniają dom atmosferą komfortu i wygody. Produkty Vitaluce zajmują wiodącą pozycję na rynku oświetlenia dekoracyjnego ze względu na wysoką jakość, ciekawy design i atrakcyjne ceny, będąc popularną marką wśród konsumentów w Rosji, krajach WNP i Europie Wschodniej. Firma oferuje różnego rodzaju lampy, jak i nowo opracowane modele, zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie oświetlenia dekoracyjnego,  w różnych stylach i bogatej palecie kolorystycznej. Szeroka gama produktów Vitaluce daje każdemu kupującemu możliwość znalezienia optymalnego modelu. Produkty firmy wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, użytecznością oraz spektakularnym wzornictwem.

Firma Vitaluce produkuje profesjonalne urządzenia oświetleniowe, lampy i żyrandole do oświetlenia domu. Specjaliści tworzą spektakularny projekt, który pasuje do nowoczesnych trendów i sprawia, że ​ produkty są wyjątkowe i wyrafinowane. W procesie produkcji lamp, żyrandoli i kinkietów używane są certyfikowane materiały przyjazne dla środowiska, które zwiększają bezpieczeństwo i wydłużają czas ich działania.

Dokładnie monitorują wszystkie etapy produkcji, aby zapewnić wysoką jakość produktów wyjściowych. Malowanie żyrandoli, lamp podłogowych i ściennych wykonywane jest ręcznie, prace te wykonywane są przez najbardziej doświadczonych mistrzów. W celu nadania niezbędnego koloru naszemu produktowi wykorzystują technologię barwienia proszkowego, która pozwala zachować oryginalny kolor przez lata.

Wszystkie lampy i żyrandole wprowadzone pod marką Vitaluce są wspaniałymi, ekskluzywnymi produktami, które staną się spektakularnym akcentem dla każdego wnętrza i będą dowodem wyśmienitego smaku gospodarzy. Szeroka gama lamp, żyrandoli i kinkietów, prezentowana w licznych kolekcjach, daje możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego produktu, który idealnie pasuje do Twojego wnętrza a zarazem będzie służyć mieszkańcom domu przez wiele lat i zadziwić jego gości.

VIT1VIT2VIT3