Zbliżają się nowości - wyprzedaż 40-90%

Zbliżają się nowości
wyprzedaż lamp 40%-90%
tylko do 10.03.2024r.Zbliżają się targi Light + Building we Frankfurcie (3-8 marca 2024r.)- największe wydarzenie rynku oświetleniowego. Jest to okazja do wprowadzania wielu nowości przez naszych dostawców. Marki, które reprezentujemy w Polsce przygotowują wiele ciekawych propozycji, również systemów oświetleniowych. Dlatego przygotowujemy dla nowych lamp miejsce w naszym Showroomie i magazynie.
Lampy ze wzorcowni oferujemy z rabatami min. 60% - nawet do 90%. Natomiast lampy z magazynu oferujemy z rabatem od 40% - nawet do 80%.

Tylko do 10 marca 2024r.  lub do wyczerpania zapasów - warto się zatem spieszyć. Codziennie aktualizujemy stany magazynowe i ceny.
W magazynie i wzorcowni posiadamy ponad 1000 modeli lamp dostępnych do wysyłki w ciągu 24h.

Lampy ze wzorcowni, przed wysyłką sprawdzamy i pakujemy w kartony zastępcze, zabezpieczając odpowiednio przed zniszczeniem. Możesz być pewien, ze otrzymasz kompletną i działającą lampę. Warunki gwarancyjne działają tak, jak przy lampach w opakowaniach oryginalnych.


Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów, które mamy w magazynie. Oferta wyprzedażowa podzielona jest na 2 grupy:
- na produkty w opakowaniach oryginalnych - minimalny rabat to 40%, ale są też takie z rabatem do 80% - znajdziesz je TUTAJ,
- na produkty ze wzorcowni (dostarczymy w opakowaniu zastępczym) - minimalny rabat to 50%, ale są też takie z rabatem do 90% - znajdziesz je TUTAJ.

Zamówione produkty z magazynu lub wzorcowni wysyłamy w ciągu 1-2 dni. 

Do zakupionych lamp można dobrać ledy po 1zł lub po 5 zł lub po 10 zł w ramach promocji - Eko-Światło - szczegóły TUTAJ.

Sprawdź również naszą sztandarową promocję:
Hity Cenowe - nasze bestsellery w super cenach - TUTAJ

Producenci