Zbliżają się Nowości - wyprzedaż lamp 40-90%

Zbliżają się Nowości

wyprzedaż lamp 40%-90%
tylko do 01.03.2020r.Największe i najważniejsze targi oświetleniowe w Europie - Light + Building 2020 we Frankfurcie zbliżają się dużymi krokami (8-13 marca 2020). Nasi dostawcy pokażą mnóstwo nowych lamp i rozwiązań oświetleniowych. Przygotowujemy miejsce we wzorcowni i w magazynie. Pomimo, że targi zostały przełożone na wrzesień (27.09-2.10.2020), to nasi partnerzy i tak wprowadzają nowości już od marca. Będziemy na bieżąco przekazywać informacje o nowościach.

Dlatego rozpoczynamy Wyprzedaż Lamp 40-90%. Obejmujemy tą promocją wszystkie lampy, które mamy w magazynie i we wzorcowni. Lampy ze wzorcowni, przed wysyłką sprawdzamy i pakujemy w kartony zastępcze, zabezpieczając odpowiednio przed zniszczeniem.


Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów, które mamy w magazynie. Oferta wyprzedażowa podzielona jest na 2 grupy:
- na produkty w opakowaniach oryginalnych - minimalny rabat to 40%, ale są też takie z rabatem do 80% - znajdziesz je TUTAJ,
- na produkty ze wzorcowni (dostarczymy w opakowaniu zastępczym) - minimalny rabat to 60%, ale są też takie z rabatem do 90% - znajdziesz je TUTAJ.

Oferta wyprzedażowa obowiązuje do 1 marca2020 r. lub do wyczerpania zapasów - warto się zatem spieszyć. Lista dostępnych produktów jest na bieżąco aktualizowana.

W magazynie i wzorcowni posiadamy prawie 2100 modeli lamp dostępnych do wysyłki w ciągu 24h. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zamówione produkty z magazynu lub wzorcowni wysyłamy w ciągu 1-2 dni. 

Do zakupionych lamp można dobrać ledy po 1zł lub po 5 zł lub po 10 zł w ramach promocji - Eko-Światło - szczegóły TUTAJ.

Sprawdź również naszą sztandardową promocję:
Hity Cenowe - nasze bestsellery w super cenach - TUTAJ