Zbliżają się Nowości - wyprzedaż lamp 40-90%

Zbliżają się Nowości

wyprzedaż lamp 40%-90%
tylko do 31.03.2020r.Przygotowujemy się do nowego sezonu - wiosna to czas wprowadzania nowości na rynku oświetleniowym. Co prawda Targi Light and Building 2020 we Frankfurcie zostały przełożone, ale marki, które reprezentujemy w Polsce przygotowały wiele ciekawych propozycji.

Dlatego przygotowujemy dla nich miejsce w naszej wzorcowni i magazynie.
Lampy ze wzorcowni oferujemy z rabatami min. 60% - nawet do 90%. Natomiast lampy z magazynu oferujemy z rabatem od 40% - nawet do 80%.

Tylko do 31 marca 2020r.  lub do wyczerpania zapasów - warto się zatem spieszyć. Codziennie aktualizujemy stany magazynowe i ceny.
W magazynie i wzorcowni posiadamy prawie 2000 modeli lamp dostępnych do wysyłki w ciągu 24h.

Lampy ze wzorcowni, przed wysyłką sprawdzamy i pakujemy w kartony zastępcze, zabezpieczając odpowiednio przed zniszczeniem. Możesz byc pewien, ze otrzymasz kompletną i działającą lampę. Warunki gwarancyjne działają tak, jak przy lampach w opakowaniach oryginalnych.


Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów, które mamy w magazynie. Oferta wyprzedażowa podzielona jest na 2 grupy:
- na produkty w opakowaniach oryginalnych - minimalny rabat to 40%, ale są też takie z rabatem do 80% - znajdziesz je TUTAJ,
- na produkty ze wzorcowni (dostarczymy w opakowaniu zastępczym) - minimalny rabat to 60%, ale są też takie z rabatem do 90% - znajdziesz je TUTAJ.


Zamówione produkty z magazynu lub wzorcowni wysyłamy w ciągu 1-2 dni. 

Do zakupionych lamp można dobrać ledy po 1zł lub po 5 zł lub po 10 zł w ramach promocji - Eko-Światło - szczegóły TUTAJ.

Sprawdź również naszą sztandardową promocję:
Hity Cenowe - nasze bestsellery w super cenach - TUTAJ