Zmiana kolekcji we wzorcowni - wyprzedaż 50-80%

Zmiana kolekcji we wzorcowni - Wyprzedaż LampW związku ze zmianą kolekcji w naszej wzorcowni, zapraszamy na Wyprzedaż Lamp. W super cenach - z rabatami na produkty ze wzorcowni od 50% nawet do 80% - oferujemy ponad 1500 różnych modeli lamp i źródeł światła, które mamy w magazynie.

Nasza wzorcownia mieści się w Skórzewie k. Poznania, przy ul. Cisowej 5, tel. 61-834 30 86.

Zapraszamy do odwiedzenia nas - we wzorcowni prowadzimy wyprzedaż produktów ekspozycyjnych, końcówek kolekcji oraz produktów II gatunku - rabaty nawet do 80%.

W ramach wyprzedaży oferujemy również końcówki kolekcji - lampy w oryginalnych opakowaniach z rabatami od 40% do 70%. Oferta wyprzedażowa obejmuje pełną gamę oświetlenia: lampy zewnętrzne i mieszkaniowe, lampy łazienkowe, oświetlenie dziecięce, lampy biurowe, świetlówki, ledy i inne akcesoria oświetleniowe.

Produkty w WYPRZEDAŻY LAMP znajdziesz TUTAJ, ale we wzorcowni jest ich znacznie więcej.

Oferta jest aktualizowana niemal codziennie – zarówno pod względem asortymentu, jak i cen. Jeśli szukasz lamp w okazyjnych cenach warto częściej zaglądać do naszej wzorcowni i sklepu internetowego, szczególnie w maju.

Korzystaj też z naszych dodatkowych rabatów w zależności od wartości zamówienia, możesz uzyskać nawet do 15% dodatkowego rabatu. Sprawdź naszą promocję PROGI RABATOWE.

Do wszystkich zakupionych lamp możesz wybrać ledy po 1 zł lub 5 zł lub 10 zł w ramach naszej akcji EKO- ŚWIATŁO.

Na bieżąco uzupełniamy listę produktów w wyprzedaży ostatecznej lamp dekoracyjnych - tutaj, lamp zewnętrznych i ogrodowych - tutaj, lamp przemysłowych i architektonicznych - tutaj oraz świetlówek i ledów - tutaj.


Zapraszamy