Dla Projektantów

ARCHITEKCI I PROJEKTANCI WNĘTRZ I OGRODÓW

Oświetleniem zajmujemy się od 1999 roku. W tym czasie wprowadziliśmy na polski rynek kilkanaście marek oświetleniowych. Od 2010 r. jesteśmy dystrybutorem w Polsce (zazwyczaj na zasadzie wyłączności) kilkunastu marek oferujących lampy zarówno dla konsumentów, jak i oświetlenie profesjonalne. W naszej ofercie znajdą Państwo także lampy designerskie prezentujące unikalne formy i różnorodność materiałów.

Dzięki temu w naszej ofercie można znaleźć oświetlenie o  bardzo zróżnicowanej stylistyce. "Spełnimy niemal każdą wizję oświetleniową" jest jak najbardziej adekwatne do naszej działalności.

Poza sprzedażą oświetlenia zajmujemy się też przygotowywaniem projektów oświetleniowych oraz doradztwem i montażem.

Wszechstronność oferty gwarantuje możliwość kompleksowego dobrania oświetlenia do mieszkania, biura, hotelu …  Dlatego do współpracy zapraszamy profesjonalistów z tej branży. Firmy projektowe  i indywidualni projektanci wnętrz mogą na bieżąco otrzymywać informacje o produktach i nowościach pojawiających się na rynku.  

Wiele z naszych lamp posiada modele 3D. Pliki są do pobrania przy produktach lub w naszej bazie modeli 3D. W przypadku zainteresowania prosimy przesłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego. Poza tym duża część naszego asortymentu posiada pliki fotometryczne do obliczeń w Dialuxie.

Jeśli zawodowo projektuje Pan/i wnętrza i jest zainteresowany(a) dołączeniem do grona projektantów współpracujących z Mivieną  - proszę wypełnić ten formularz a my skontaktujemy się z Panem/Panią i przedstawimy warunki współpracy.

Katalogi do pobrania ON-LINE

 

Formularz kontaktowy:


 

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego:

Współpraca z projektantami

Tel. 531 350 200

E–mail: [email protected]

home lighting
home lighting1

 

Pliki do pobrania: