Megaman

MEGAMAN® - Światło, które wyróżnia się na tle innych, oświetlając cały świat w sposób zrównoważony dla środowiska i odpowiedzialny społecznie.

Niemiecka marka Megaman została w roku 1994 zakupiona przez firmę Neonlite z Hongkongu i jest do dziś marką rozpoznawaną na całym świecie. „Żyj w świetle”- to filozofia, jaką kieruje się firma Megaman. Sztuczne światło wzmacnia nasz sposób życia i pracy a to przynosi nam bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy. Megaman zobowiązuje się przekazywać światło w taki sposób, aby było naprawdę trwałe, energooszczędne i w takiej jakości, aby przynosiło pozytywne zmiany w życiu wszystkich, którzy wykorzystują innowacyjne diody lub świetlówki kompaktowe. Unikatowe energooszczędne rozwiązania MEGAMAN osiągają wysokie i stale rosnące wyniki sprzedaży w ponad 90 krajach Europy, rejonu Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz obu Ameryk. Megaman kładzie duży nacisk na ekologię."Buduje lepsze jutro", dążąc do wyprodukowania ekologicznych produktów, które oferują lepszą efektywność energetyczną, wywierają najmniejszy wpływ na środowisko, unikać niebezpiecznych substancji, wzrost długości życia produktu, używać surowców pochodzących z odzysku i nadają się do recyklingu. Promuje świadomość ochrony środowiska wśród pracowników i partnerów biznesowych

Świecąca kula światła jest symbolem życia. Moc światła tkwi w jego zdolności dynamicznego ogniskowania w stale zmieniającym się Wszechświecie. Światło tryska życiem, emanując barwami i energią na cały świat. To żadna tajemnica, że światło sztuczne podnosi jakość życia, zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Dzięki sztucznemu oświetleniu możliwe jest efektywne i wygodne wykonywanie pracy biurowej. Umożliwia łatwe i bezpieczne podróżowanie pod ziemią oraz w samym środku nocy. Zapewnia wyjątkowe przeżycia podczas koncertów muzycznych, przedstawień teatralnych i wieczornych meczów piłkarskich. Sztuczne oświetlenie daje możliwość efektywnego wykorzystania czasu w dowolnej chwili w ciągu doby.

MEGAMAN® jest uznanym na całym świecie dostawcą energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, które przyczyniają się do poprawy jakości życia. Oferując innowacyjne żarówki LED oraz kompaktowe lampy fluorescencyjne w szerokim wyborze rozmiarów, kształtów, barw światła i innych parametrów, firma MEGAMAN® otwiera przed klientami furtkę do stylu życia, który przynosi wymierne korzyści zarówno im, jak i środowisku naturalnemu. Obniżanie szkodliwego wpływu na środowisko znajduje się wysoko na liście priorytetów firmy, od rozwoju produktu aż po jego utylizację i ponowne przetwarzanie. Dzięki innowacjom i nowej technologii oświetleniowej, MEGAMAN® wprowadza do naszego życia światło, życie i entuzjazm, dążąc do zagwarantowania lepszego jutra dla nas wszystkich.

Więcej informacji o firmie  na stronie w języku angielskim: http://www.megaman.cc/

*38  *39