Viokef

Zapraszamy do zapoznania się z produktami greckiego producenta szkła i oświetlenia Viokef. Założony w 1954 r. Viokef jest największym producentem oświetlenia i dekoracyjnego szkła w Grecji. Mając doświadczenie produkcyjne zapewnia szeroki zakres wysokiej jakości produktów, które zaspokoją potrzeby różnych grup klientów.
„Oświetlenie jest źródłem życia, które otacza każdą aktywność człowieka” – oto motto firmy Viokef. Głównym celem musi zatem być tworzenie wysokiej jakości estetycznego, energooszczędnego oświetlenia, które nie szkodzi środowisku. Dlatego też w krajach, gdzie Viokef jest obecny duża część projektantów wnętrz wybiera właśnie te produkty, zarówno do mieszkań prywatnych, jak i do obiektów publicznych.
Viokef – projektuje
Projektanci w Viokef tworzą estetyczne i funkcjonalne projekty oświetleniowe, biorąc pod uwagę potrzeby klientów. Źródłem inspiracji jest zainteresowanie człowiekiem i jego potrzebami.
Viokef – produkuje
Viokef produkując lampy i szkło wykorzystuje zaawansowaną technologię produkcji przyjazną środowisku. Wszystkie produkty na podstawie badań są oznaczone znakiem CE zgodnie z unijnymi dyrektywami.
Viokef – kontroluje
Produkty firmy Viokef są kontrolowane na każdym etapie produkcji pod kątem m.in. koloru, stabilności materiałów, odporności na temperaturę i wodę.
Viokef – chroni
Mając na uwadze ochronę środowiska, Viokef projektuje lampy, aby mogły być w nich stosowane energooszczędne świetlówki a także wciąż rozszerza zastosowanie technologii ledowej.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: http://www.viokef.com/
Więcej informacji o produktach znajdziesz TUTAJ


  2018 vioki2018 vioki c2018 vioki x2018 vioki z