O firmie


Witaj! W naszym przyjaznym internetowym sklepie oświetleniowym. Nie obawiaj się nawiązania z nami kontaktu – czekamy na Ciebie, na Twoj telefon i na Twoje zapytania! Zdajemy sobie sprawę, że zakup oświetlenia nie jest prostą sprawą i często wymaga doradztwa. Jesteśmy dla Ciebie i nie zamierzamy unikać pomocy Tobie w kreowaniu Twojej przestrzeni mieszkaniowej. Doradzamy… Inspirujemy…

 Oświetleniem zajmujemy się od 1999 roku. W tym czasie wprowadziliśmy na polski rynek kilka marek oświetleniowych. Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Przeźmierowo (Poznań).

Miviena Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy firm, którą tworzą osoby z pasją oświetleniową.

Oświetlenie traktujemy jako coś szczególnego. Czasami powinno tworzyć miłą atmosferę w domu, innym razem musi być odpowiednie do pracy, nauki, wypoczynku. Czasami lampa powinna być meblem, który przykuje uwagę gości, innym razem ma delikatnie „otulać” sąsiednie przedmioty.

W 2010 roku powstał pomysł, aby za pośrednictwem sklepu internetowego zaproponować Klientom szeroką ofertę lamp i źródeł światła, a jednocześnie zapewnić obsługę na poziomie przynajmniej podobnym do tej w dobrym sklepie oświetleniowym. Nie chcemy być utożsamiani z typowym sklepem internetowym (automatyzacja zamówień, brak kontaktu personalnego), ani tym bardziej z jakimś marketem (brak jakiejkolwiek obsługi, nie mówiąc o doradztwie).

Mając różnorodne doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe produkty z różnych stylów oraz poziomów cenowych. W pierwszym etapie wprowadziliśmy produkty kilku marek:
-Searchlight – firma angielska, szeroka oferta lamp zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz
-Herstal – oświetlenie duńskie do mieszkań.
-Pulz – również marka duńska, oświetlenie designerskie.

-Disney – lampy do pokojów dziecięcych.
-Megaman - energooszczędne źródła światła - świetlówki i Ledy.

-FOZZ - nowoczesne oprawy oświetleniowe do domu, restauracji, hotelu, biura, ogrodu. Produkty wykorzystujące tylko energooszczędne źródła światła Megaman.

W kolejnym etapie rozwoju firmy rozszerzyliśmy naszą ofertę o następujące marki produktów:
-Viokef - grecki producent szkła i oświetlenia.
-RED- to nowa czeska marka oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.
-Dalber-hiszpańska firma produkująca oświetlenie dziecięce i młodzieżowe.
-Proled - niemiecka firma produkująca wysokiej jakości produkty LED.
-Petridis-grecki producent oświetlenia architektonicznego i dekoracyjnego.
-Eurolamp-grecki producent oświetlenia  
-Landa Illuminotecnica-włoska firma produkująca oświetlenie zewnętrzne oraz iluminacji.
-Moretti Luce- włoski producent oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego z mosiądzu, aluminium i stali.
-Maytoni- to niemiecki projektant, producent i dostawca najwyższej jakości europejskich opraw oświetleniowych. Nieustannie pracują nad powiększaniem kolekcji.
-Mimax Lighting-pracuje z oświetleniem LED oraz wysokiej jakości produktów, które są wykorzystywane w różnych środowiskach, stosowane w domach prywatnych lub w profesjonalnych budynkach, takich jak hotele, restauracje, biura, uzdrowiska lub budynki użyteczności publicznej.
-Viso- kanadyjska firma specjalizująca się w wyjątkowych dekoracyjnych oprawach oświetleniowych, skupia się na architekturze i projektowaniu.
-Slamp- włoska fi
rma, której celem jest stworzenie czegoś nowego i innowacyjnego na włoskiej arenie projektowej.
-Unipro- fińska firma produkująca 3-obwodowe ścieżki i adaptery oświetleniowe, a także szeroką gamę złączy i części zawieszenia - wszystko, czego potrzeba do inteligentnego rozwiązania.
-Home Lighting- grecka firma, której  celem jest nie tylko oświetlenie domu klientów, ale także zainspirowanie swoimi produktami wierząc, że światło samo w sobie może być ozdobą.

Mając wyłączność na rynek Polski na większość z tych produktów, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny. Nie musisz więc już szukać nigdzie więcej i porównywać cen – wejdź do naszego sklepu, zapoznaj się z asortymentem, zadzwoń do nas i ciesz się swoim nowym oświetleniem.

Zajmujemy się również oświetleniem przemysłowym i architektonicznym, przygotowujemy projekty oświetleniowe pod indywidualne potrzeby Klientów (domy, mieszkania, biura, sklepy, obiekty przemysłowe, kościoły, hotele, ogrody, parki itp.). Przygotowujemy kompletację dostaw produktów z różnych firm oświetleniowych.

Chcemy rozwijać nasz sklep razem z Tobą i dla Ciebie, dlatego też z wdzięcznością przyjmiemy każdą uwagę, również odnośnie proponowanego asortymentu. Podziel się też uwagami o nas i produktach – po każdym zamówieniu otrzymasz email umożliwiający dodanie swoich komentarzy.

Staramy się, aby jak najszersza część naszej oferty była dostępna w naszym magazynie – zamówienia na takie produkty realizujemy w ciągu 24 godzin. Ze względu na to, że chcemy zaproponować szeroką ofertę oświetlenia część produktów będziemy sprowadzać pod zamówienie naszych Klientów. Przy każdym produkcie podana jest informacja o terminie realizacji zamówienia. Dodatkowo zawsze możesz się skontaktować z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępności produktów.

SHOWROOM20110927_295