Herstal

Mały sklep, który sprzedawał oświetlenie halogenowe – to pierwszy krok w fantastycznej historii eleganckiego designu i rodzinnej firmy, która znana jest już nie tylko w Danii.
Lotte i Martin Herstal założyli swoją firmę w 1988 r. Od czasu, gdy tylko w dwójkę pracowali w sklepie, zmieniło się niemal wszystko. Dzisiaj, Herstal zatrudnia około 50 pracowników a produkty dostępne są w całej Skandynawii, Niemczech, Beneluksie i wielu innych krajach europejskich. 
Herstal jest najbardziej znany ze swoich lamp łączących prostotę i lekkość materiałów typowych dla Skandynawii. Ale nie tylko… od 2002 r. Herstal rozpoczął wykorzystywanie sztuki użytkowej dodając do swoich produktów atrakcyjny desing. W ten sposób Herstal wpłynął na szerokość swojego asortymentu a także na ciągłe innowacje i rozwój produktów.
I właśnie ciągły rozwój produktów, to zasadnicza kwestia dla Herstala. Stąd też Herstal współpracuje z wieloma utalentowanymi projektantami, łącząc w swoich produktach możliwości technologiczne i trendy na rynku wyposażenia mieszkań.

Więcej informacji o firmie na stronie w języku angielskim: www.herstal.dk 
Więcej informacji o produktach znajdziesz TUTAJ

 Herstal newHerstal new 1Herstal new2