Domowe biuro

#Zostanwdomu, ale pracuj w dobrym świetle.

Praca w domu to duże wyzwanie dla większości osób, które zostały przed takim faktem postawione. Nie zapomnij, że światło to bardzo ważny czynnik wpływający na jakość pracy, koncentrację czy szybkość wykonywania zadań. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście  wykorzystanie lampki biurkowej czy podłogowej, ale mamy też bardziej złożone rozwiązanie profesjonalne i przeznaczone do domów - reflektory czy panele ledowe.
Wszystkie lampy w tej kategorii objęte są promocjami oraz dostępne w naszym magazynie. Wysyłamy je najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Aktualizujemy też codziennie listę dostępnych lamp. Oferta ważna przynajmniej do 30 listopada 2020 i miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli jej przedłużać.
Jeśli wartość Twoich zakupów jest większa niż 100 zł, to możesz skorzystać z kodu rabatowego na 15% dodatkowego rabatu. W takiej sytuacji lampy dostarczymy kurierem na nasz koszt. W koszyku wpisz kod: PRACADOM
Jeśli chcesz skorzystać z doradztwa naszego projektanta oświetlenia, to oczywiście jest to też możliwe. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
W każdej chwili możesz też do nas zadzwonić i uzyskać szybką informację od naszego doradcy.
Pracuj w dobrym świetle - naprawdę warto.
Promocja

494.00PLN 168.00! PLN
Promocja
Promocja
PromocjaWyprzedaż

410.00PLN 89.00! PLN

Producenci