Meble tapicerowane na wymiar

Meble tapicerowane na wymiar

Piękne i eleganckie wnętrza wymagają właściwej oprawy. Formę i klimat pomieszczeń tworzy nie tylko dobrze dobrane oświetlenie, ale również właściwie dopasowane meble. To one wpływają na atmosferę mieszkań i domów, a ich funkcjonalność oraz styl są emanacją gustów i dążeń właścicieli. Działają na naszą wyobraźnie formą, kolorem, rodzajem i fakturą tworzywa. Dopasowanie mebli do stylu mieszkania, potrzeb i oczekiwań właścicieli może decydować o tym, czy będziemy w naszym domach czuć się dobrze i komfortowo.

Zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o meble tapicerowane tworzone na wymiar. Meble zgodne z wizją przedstawioną przez klienta, jako kolejny element dekoracji wnętrz, które będą łączyły się z naszymi lampami i tworzyły niepowtarzalny klimat. Oferujemy meble o nietypowych wymiarach, które będą idealnie dostosowane do wielkości oraz charakteru aranżacji Twojego mieszkania bądź domu. Rozwiązanie to niesie za sobą szereg korzyści oraz jest doceniane przez szerokie grono osób.

Wszystkie produkty tworzone są według indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta oraz podlegają indywidualnej wycenie. Indywidualizm jest komfortem, na który obecnie każdy może sobie pozwolić. Dokładamy wszelkich starań, by meble tapicerowane na zamówienie były najlepszej jakości, a wysoka jakość materiałów i samego wykonania dała gwarancję wieloletniego użytkowania. 

Wspólnie dobierzemy najlepszy narożnik, sofę, fotel, krzesła, łóżko z materacem, pufy. Jesteśmy w stanie również przygotować stoliki tapicerowane i lustra tworzące jedną całość w pomieszczeniu oraz ścianę tapicerowaną. Dostosujemy jego wymiary, kolor oraz materiał tak, aby stanowił idealnie dobraną całość. Dobór rozmiaru i koloru, ale również typu materiału wpływa nie tylko na wygląd samego produktu, ale przede wszystkim na dostosowanie do pozostałych elementów wyposażenia, które się w danym pomieszczeniu znajdują.

Potrzebujesz mebla o nietypowych wymiarach? Masz swoją własną wizję konkretnego wyposażenia? Potrzebujesz wykonawcy, który urzeczywistni tą wizję? Wychodzimy na przeciw wszystkim tym oczekiwaniom. Poniżej tylko kilka z realizacji producenta, z którym współpracujemy.

Meble tapicerowane w Showroomie.

W naszym Showroomie w Przeźmierowie k. Poznania możesz już zobaczyć wybrane meble, dotknąć tkaniny, wybrać ze wzornika odpowiedni kolor. Zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroomu.

meble 1 meble2 meble3 meble4  meble6 meble8 meble9

meble7  meble10 meble11 meble12

meble13 meble14 meble15 meble18

meble16 meble17 meble19 meble20 meble22

meble21   meble24 meble25 meble26