SOL - serwis oświetlenia ledowego

Serwis oświetlenia ledowego

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie z oświetleniem ledowym. Pozwala nam to zapewnić profesjonalną naprawę i modernizację opraw ledowych. Często wadliwym elementem jest elektronika, ale wymieniamy również moduły ledowe  oraz sterowanie.

 
Oferujemy usługi w zakresie napraw lub wymiany:

   • driverów - zasilaczy
   • sterowników
   • modułów ledowych
Oferujemy również usługi w zakresie modernizacji opraw innych niż ledowe i przerabianie ich na ledowe.

Diagnostyka wadliwej oprawy oraz kosztorys naprawy

Wstępna diagnostyka odbywa się na podstawie wywiadu telefonicznego, Ale zazwyczaj nie jest to wystarczające. Dlatego poprosimy o wysłanie do nas uszkodzonej oprawy. Po jej dostarczeniu do naszego serwisu  diagnozujemy usterkę  i przesyłamy  do akceptacji kosztorys naprawy. Naprawa uszkodzonej oprawy LED trwa do 14 dni od zaakceptowania kosztorysu. Jeśli konieczne jest zamówienie uszkodzonych komponentów, termin realizacji może ulec wydłużeniu.
 

Nasz serwis dokonuje naprawy w oparciu o wysokiej klasy podzespoły co jest gwarantem iż w dalszym użytkowaniu produktu nie ulegną awarii.
 

Jak zamówić naprawę lampy LED?

 1. Skontaktuj się z nami telefonicznie - tel. 061-8552648 – wstępny wywiad pozwoli na oszacowanie, czy naprawa lampy ma sens ekonomiczny.
 2. Wypełnij formularz zgłoszenia - SOL-formularz.pdf i prześlij na adres: [email protected] oraz koniecznie dołącz go do paczki z lampą.
 3. Prześlij do nas uszkodzoną oprawę na adres:

Miviena Sp. z o.o.

Ul. Dolina 25

62-081 Przeźmierowo

 1. Dołącz do paczki wypełniony formularz, a na paczce umieść oznaczenie „ostrożnie szkło”.
 2. Koszt odesłania oprawy o wadze do 30 kg  – 19 zł brutto. W przypadku nietypowych kształtów i wagi koszt przesyłki będzie ustalany indywidualnie.

Do końca lutego 2022 r. oględziny lampy oraz wycena naprawy są gratisowe. Po tym terminie koszt przyjęcia lampy do serwisu i jej sprawdzenie wraz z kosztorysem naprawy to 50 zł brutto.

 

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Pliki do pobrania: